Fill 4Fill 1Fill 1Combined Shape

Google Facebook Instagram Reklamları Nedir?

 

Gaziantep Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya reklamlarına, Facebook ve Twitter'in ardından Instagram reklamlarında eklendi. Facebook reklam hedeflemelerine benzer hedefleme yönetimi kullanan Instagram, zaten Facebook veri tabanını kullanıyor. Yaş, şehir, cinsiyet vb. hedeflemeler yapabileceğiniz Instagram Reklamları, hedef kitlenize uygun maliyetler ile ulaşma imkânı sağlıyor. Sizde kurumunuzu veya ürünlerinizin reklamlarını vermek için Anatolmedia ile iletişime geçebilirsiniz.

Gazaintep website Tasarım yaptığımız yüzlerce sitede Google Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları desteği ile digital mecrada her zaman yol gösterici olduk. Reklamların yanında şimdi Gaziantep Seo konusunda firmalara destek olmaktayız.

Google Reklamları

Google reklamları, firmaların birçoğunun konumundan daha da iyi seviyeye ulaşabilmesi ve potansiyel alıcı kitlesine erişebilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Google aramalarında ürün veya hizmet isteyen kullanıcılara gözükerek, ürün veya hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

Google Reklamları (Google Ads) Nedir?

Arama motorlarının lideri olan Google işletmenizi ya da kişisel websitenizi arama sonuçlarında ilk sıralarda gözükmesini sağlamaktadır. İşletmenizin ürün veya hizmetlerini aratan müşterilere kolay bir şekilde ulaşabilmenize yardımcı olan bir sistemdir.

Google Reklam Çeşitlerinde Neler Vardır?

 • Youtube Reklam (Görseller ve Intro)
 • Görüntülü Reklam (Dinamik Görseller ve Banner)
 • Mobil Reklam (Google Store, Google Play)
 • Aramalar (Anahtar Kelimelerle Yapılan Sorgular)
 • Ürün Listeleme (Merchant Center)

Facebook ve Instagram Reklamları

Günümüzde sosyal medya platformları, geleneksel medyayı geride bırakmıştır. Bundan dolayı şirketler ve markalar artık pazarlama stratejilerinde değişikliğe gitmektedirler. Markaların hedef kitlesine ulaşabilmesi için bu konuda uzman bir ekip ile çalışması gerekmektedir. Dijital pazarlama işinde uzman kadromuz ile firmanızın reklamını en iyi şekilde yaptırabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Facebook Reklamları

Herkesin bildiği gibi yıllardır sosyal medyanın en büyüğü olan Facebook, 2 milyar üzerinde kullanıcıya sahiptir. Bu yüzden Facebook dijital ortamlarda reklam yaptırmak isteyenler için en gözde platformlardan biridir.

Facebook Reklamları (Facebook Ads) Nedir?

Facebook reklamları, marka ve firmaların erişmek istedikleri kitlelere ulaşabildikleri ücretli iletilerdir. Ayrıca en uygun Facebook reklam tipi kullanılarak seçilebilir kampanyalar tanıtılabilir. Her işletmeye uygun Facebook Reklam formatı vardır. Facebook Reklamlarında kendinize göre seçebileceğiniz formatlar;

 • Fotoğraf
 • Video
 • Slayt Gösterisi
 • Oynatılabilir içerikler
 • Dönen Reklamlar
 • Messenger

 Bu reklam biçimleri arasında en uygun seçimi yaparak ilerlemeniz, marka bilinirliğini ve dönüşüm potansiyelinizi artıracaktır.

Instagram Reklamları

Türkiye’de 38 milyodan fazla kullanıcısı bulunan Instagram, kendini güncellemeye ve yeni kullanıcıları kendine çekmeye devam ediyor. Bu durum ise şirketler ve markalar için potansiyel müşteriler anlamına geliyor. Ayrıca Facebook reklamları ile %100 uyumlu olan Instagram reklamları, pek çok kampanya ve farklı hedefleme özelliklerine de sahiptir.

Instagram Reklamları Neyi Hedefler?

Türkiye’de en fazla kullanılan sosyal mecralardan biri olan Instagram, marka bilinirliğini oluşturmak ve artırmak, ilgi çekmek son olarak da dönüşüm sağlayabilmeyi hedeflemektedir.

Reklamlarınızı binlerce müşterilerimiz gibi, kaliteli ve güvenilir bir şekilde Gaziantep reklam ajansı olan Anatolmedia Ajans’a yaptırarak, markanız veya firmanızın;

 • Bilinirliğini oluşturabilirsiniz.
 • Potansiyel müşteri bulabilirsiniz.
 • Satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 • İnsanların sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz

 

 

 

]

TEKLİF AL