Fill 4Fill 1Fill 1Combined Shape

Gaziantep’te E-ticaret Sitesi Kurmak İsteyenler

Gaziantep’e 10 yıllık Anatolmedia Digital Ajans olarak hizmet vermekteyiz. Gelişen ve değişen pazar ihtiyaçlarına her zaman tam zamanlı destek vermekteyiz. Yüzlerce kurumsal website tasarımları ile Gaziantep’te web sitelerine hayat verdik. Anatolmedia Digital Ajans olarak, siz değerli müşterilerimize tam zamanlı bütün pazar yerleri ile entegrasyonlu, e-ticaret siteleri ile işinizi sanal pazaryerlerine taşıyoruz. Hali hazırda olan e-ticaret siteniz veya yeniden inşa etmek istediğiniz tam entegrasyonlu e-ticaret siteleri için mutlaka bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

E-ticaret Ne Demek?

Kısaca açıklamak gerekirse; reel yapılan iş yeriniz veya üretim yaptığınız bir imalathane harici, ticaretinizi bir e-ticaret sitesi veya istediğiniz pazaryerlerinden yapmış olduğunuz satışlara e-ticaret denilmektedir.

E-ticaret Nasıl Yapılır?

Ürünlerinizi, en kısa ve kolay bir şekilde, kendi yapmış olduğunuz satışı yapmanızı sağlayan bir e-ticaret sitesi yaptırarak site üzerinden satış yapabilirsiniz. Pazaryerinden özellikle tavsiye ediyorum ki n11, trendyol, hepsiburada, gittigidiyor gibi yerlerde vergi mükellefi olma şartını sağlayarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Eğer bir yazılım bilgisine sahipseniz; wcommerce wordpress, opencart gibi açık kaynak sitelerinden yararlanabilirsiniz. Ama herhangi bir yazılım bilginiz yoksa Anatolmedia Digital Ajans olarak sizlere e-ticaret çözümleri sunabiliriz. Bütün pazaryerleri ile entegrasyonlu çalışan e-ticaret paketleri için sitemizden teklif alabilirsiniz. Gaziantep E-ticaret sitesi kurmak isteyen birçok firmaya destek verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Anatolmedia Digital Ajans Olarak Size Vermiş Olduğumuz E-ticaret Siteleri ile Diğer Firmalar Arasındaki Farkımız!

E-ticaret Sitesi Altyapısı ve Ticaret Paketlerimiz Nedir?

Standart e-ticaret firmaları yıllık kiralama ile çalışıp, sistemin yazılım altyapısını size hiçbir zaman açmaz ve size teslim etmez. Siteniz sürekli standart e-ticaret firmalarının belirlediği sunucularda çalışır.

Anatolmedia Digital Ajans yıllık kiralama yerine size sistemin altyapısını paylaşır, yazılım teklifte de yer aldığı gibi sunucu bağımsız çalışmaktadır. Dilediğiniz sunucuda çalıştırabilirsiniz.

E-ticaret Siteleri Değişiklikleri Olduğu Zaman Standart E-ticaret Firmaları ile Anatolmedia Farkımız Nedir?

Standart e-ticaret firmaları anlaşmazlık olduğunda size yazılımı teslim etmez, başka bir firmaya geçmek istediğinizde tüm içerikleri baştan girmek zorunda kalırsınız.

Anatolmedia Digital Ajans, siteyi teslim ettikten sonra dilediğiniz zamanda size yazılımı vermekle yükümlüdür. Sözleşmede de bu şekilde yazmaktadır.

Gaziantep E-ticaret Firmaları Arasından Sizinle Nasıl İletişim Kurabiliriz?

Standart e-ticaret firmaları, tüm taleplerinizde ticket (destek talebi oluştur) sistemi ile çalışır. Her seferinde telefondan ulaşmak yerine, web sitesinde normal müşteri hizmetleri gibi sıra ile alınır ve karşınızda her seferinde aynı yazılımcı, aynı tasarımcı, aynı içerikçi ile karşılaşmazsınız. 

Anatolmedia Digital Ajans, çok acil durumlar da normal günlerde de size bir telefon kadar uzakta olup, dilerseniz fabrikanıza gelip destek de olabilir. Karşı firmada böyle bir şey mümkün değildir.

E-ticaret Sitesi Alan Müşteriler ile İletişim Nasıl Oluyor?

Standart e-ticaret firmaları, farklı il firması olduğu için siz her istediğinizde standart e-ticaret firmalarına gidemez, problemlerinizi anlatamazsınız ki böyle bir sistem zaten yok. Anatolmedia Digital Ajans Gaziantep’te bulunan, Gaziantep merkezli bir reklam ajansı olduğu için istediğiniz zaman ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Alırken Sizi Neden Tercih Etmeliyim?

Standart e-ticaret firmaları sadece bir e-ticaret yazılımı firmasıdır.
Anatolmedia Digital Ajans hem e-ticaret yazılımı firması hem de dijital reklam ajansıdır. Sizin görsel ve reklamlarınızın hazırlanmasında da hizmet alabilirsiniz.

Standart e-ticaret firmaları ürün içerikleri girmez, hazır şablon verir, yönetim paneline erişim verir sadece içerikleri siz girersiniz.
Anatolmedia Digital Ajans, anlaşma dahilinde tüm içerikleri girip yıl içerisinde de yeni eklenecek ürünleri sitenize ekleyebilir.

Firmamıza Özel E-ticaret Tasarımı Yaptırmak İstiyorum.

Standart e-ticaret firmaları size vermiş olduğu teklifte özel tasarım yapmaz ve hazır şablon tasarımı verir. Herhangi bir onay süreci olmaz.
Anatolmedia Digital Ajans size özel tasarım yapar ve bu tasarımları her aşamasında sizin onayınıza sunar. Bilginiz dahilinde tüm tasarımları yazılıma döker.

Normal E-ticaret Sitesi ile Anatolmedia Sunucu-Mail Paketleri Farkı Nedir?

Standart e-ticaret firmaları web sitenizin alanı, mail kullanımı vs. gibi konularda sizi her zaman sınırlar. Paket aşımı gibi ifadelerle sizi sürekli bunaltır ve sizden ek ücret talep edebilir. 
Anatolmedia’nın sunucularında herhangi bir şekilde sınırlama ile karşılaşmazsınız.

E-ticaret Sitesi Aldığımızda Site Altyapısının Detayları Nasıl Olacak?

Standart e-ticaret firmaları, sizin istediğiniz her isteği yapmaz; "Paketinizde mevcut değil.", "Bunun için üst pakete geçmeniz gerek." gibi ifadeler kullanır.
-Anatolmedia, makul çerçevedeki tüm taleplerinizi yapar.

Gaziantep’te E-ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum, Neden Sizinle Çalışmalıyım?

Standart e-ticaret firmaları, genel kullanıcılar düşünülerek yapılmış bir e-ticaret altyapısı olup, reklam, seo gibi satışa yönelik yaptığınız çalışmalarda yetersiz kalmaktadır.

Anatolmedia, yazılım altyapısına sahip firma olduğu için Google reklamları-Facebook reklamları-Instagram reklamları- E-ticaret satış reklamları ile Google arama seo altyapısına uyumludur. Gaziantep seo hizmeti verdiğimiz birçok firmanın ayrıcalıklı özelliklerine sahip olmuş olacaksınız.

E-ticaret Sitesi ile Pazaryerlerini Nasıl Entegre Edeceğim?

Standart e-ticaret firmaları, vermiş olduğu teklifte entegrenin paketleri ile aynı olan web sitesi ve mikro ile entegrasyonu vermektedir. Pazaryeri entegrasyonu vermemektedir. Pazaryerlerinin entegrasyonunu, standart e-ticaret firmaları üzerinden yapmanız gerekmektedir ve siparişleriniz, ürün yönetiminiz ve tüm operasyonel süreçleriniz ikiye bölünmüş olacaktır.

Anatolmedia e-ticaret entegrasyonları ile, tüm süreçlerini entegrenin Paket3 ile yürütmekte olup, tek bir kanaldan süreci yürütmenizi sağlamaktadır. 

E-ticaret Sitesi Reklamları Yönetimini Nasıl Yapılıyor?

Standart e-ticaret firmaları, altyapıyı kendisi hazırladığı ve bizim gibi reklam ajanslarına tüm kodlamayı paylaşmaz ve reklam yönetim sürecimiz aksamaktadır.
Anatolmedia Digital Ajans, yazılım altyapısının tamamı kendi bünyesinde olduğu reklam çalışmalarını istediği gibi yürütmektedir.

E-ticaret Sitesi Kiralama veya Satın Alma Opsiyonları Nedir?

Standart e-ticaret firmaları, yıllık süreniz bittiğinde ödeme yapmadığınız taktirde sitenize erişime kapatır.
Anatolmedia Digital Ajans, müşteri kaynaklı ödemelerin aksamasında tolere sınırı mümkün olduğunda yüksek tutmaktadır.

Anatolmedia Digital Ajans olarak; e-ticaret sitesi yapmak isteyen müşterilerimize 360 derece e-ticaret sitesi kurumu sağlamaktayız. Ürün görselleri çekimleri, ürün içerikleri girişleri, ürün görselleri grafik çalışmaları, e-ticaret sitesi kategori yapılandırmasına dahil her şeyi biz sizin yerinize yapıyoruz. Aynı zamanda kurulan e-ticaret siteleriniz için pazaryerlerine tam entegrasyon programları ile, anlık bütün pazaryerlerine ürünlerinizin fiyatlaması ve stok takiplerini yapacağınız alt yapıyı hazır hale getiriyoruz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

- Anatolmedia, kurmuş olduğu e-ticaret sitesi ve entegrasyonlarıyla firmanızın atamış olduğu yöneticiye e-ticaret altyapısı ve entegrasyon kullanımlarını göstermektedir.
- Anatolmedia, yapmış olduğu sözleşmeye anlaşılması güç, sonrasında müşterinin zor durumda kalacağı şekilde maddeler eklemez ki müşteri sürprizlerle karşılaşmasın.
- Anatolmedia, görsel ve yazılım konusunda müşteriye ekstra sürpriz rakamlar sunmaz. Makul olan çerçevede müşterisini yormayacak şekilde işleyişini sürdürür. 
- Anatolmedia, müşteri gizliliğine (mahremiyetine) önem verir. Gaziantep bölgesinde 10 yıl gibi uzun süredir ajans hizmetini vermesini bu hassasiyetine borçludur.
- Anatolmedia, dijital pazarlama konusunda da reklam çalışmalarının en makul seçeneklerle firmanıza sunar ki pazarlama bütçenizi en iyi şekilde optimize eder.
- Anatolmedia, tüm reklamlarınızı yönetirken trende uygun görsel çalışmalar yaparak, en iyi dönüşümleri amaçlar. Markanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlarla reklamlarınızın verimliliğini en üst düzeyde tutar.
- Anatolmedia, yapmış olduğu reklamları tüm şeffaflığı ile müşteriye raporlar ki burası çok çok önemli.

TEKLİF AL