Fill 4Fill 1Fill 1Combined Shape

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım Ajansı olarak güncel teknoloji ile tamamen Google algoritmaların istediği şekilde güncel kalarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal website tasarımı, firmanızın kimliğinin güçlü yansıtmasını sağlayarak rakiplerinize karşı firma olarak daha güçlü olduğunu gösterir. Tasarladığımız websitelerimiz seo uyumlu, farklı renklerde temiz ve profesyonel web tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır.

.

1969 yılında Türkiye'nin ilk Organize Sanayi Bölgelerinden birine ev sahipliği yapan Anadolu'nun çalışkan kenti Gaziantep, konumu itibari ile daha çok orta doğu ülkelerine ihracat yaparken, son 20 yılda iç pazarda da etkin markalar ortaya koymuştur. Başlıca üretim alanları halı, tekstil, gıda ve makina sanayisidir. Biraz önce de bahsettiğimiz konumu itibari ile daha çok orta doğu ülkelerine üretim yapması sebebiyle ülkemizin de ihracat şampiyonlarındandır. Hal böyleyken bulunabilirlik, firmaların ürün tanıtımı, uluslararası arenada online ulaşılabilir olma gibi kaygılarla ajanslara olan ihtiyaç bu bölgede artmış, talepler ve beklentiler günden güne çoğalmıştır. Tüm bu sebepler doğrultusunda Gaziantep'te 60'a yakın irili ufaklı ajans bulunmaktadır. Ajanslar başlıca yazılım, tasarım vb. alanlarda hizmet vermektedir. Biz bugün Gaziantep'teki Web Tasarım alanını, anlayışını, olması gerekenlerini inceleyeceğiz. Tabi bu arada olması gerekenleri ihracat odaklı kaleme alacağız.

İhracat Odaklı Web Sitesi Nasıl Olmalı? 

  1. Birden fazla dil kullanımına sahip olmalı.
  2. Dil çevirileri yetkili kişilerce yapılmalı. Komik durumlara düşülmemeli.
  3. Aşırı grafik ve dijital esprilerden uzak olmalı. Sade görünüme ve kolay kullanılabilirliğe sahip olmalı.
  4. En önemli pazarınız neresi ise web sayfası server altyapısı o bölgede veya o bölgeye yakın olmalı. Türkiye'den yayın yapmamalı. Birden fazla bölgesel pazara sahipseniz, web siteniz birden fazla ülke konumunda CDN sunucular ile farklı lokasyonlarda yayın yapmalı.
  5. İşi biraz daha ileri götürecek olursak; pazarlarınızdaki internet hızlarını dikkate alıp, internet sağlayıcılarının hızlı açabileceği web siteleri tasarlamanız gerekmektedir. Aşırı grafik yüklemesi yapılan sitelerin Afrika gibi pazar bölgelerinizde açılması hayli zor olacağı gibi, Google'da sıralanması da güç olacaktır.
  6. Web sitenizin ana dili Türkçe olmamalı!
  7. Ayrıca gülünç olan ve yaygın olarak yapılan hatalardan biride Arapça web sayfalarıdır. Bildiğiniz üzere biz ve birçok ülkede yazım soldan sağa doğrudur. Fakat Arapça dilinde, sağdan sola yazılıp okunmaktadır. Bu nedenle tasarlayacağımız Arapça web sayfaları Türkçe sayfalarımıza göre ayna görünümüne sahip olmalıdır. Birkaç örnekle açıklayacak olursak; Türkçe sayfamızdaki logo alanı sol üst alanda ise Arapça sayfamızda sağ üst alanda olmalıdır. "İleri, Devamı, Devamını Gör" gibi butonlarda bulunan "ok" (ileri->) yönü sağa doğru iken Arapçada ileri yönü sola (<-انظر أكثر) doğru olmalıdır.

.Sıkca sorulan Sorular ?

Gaziantep web tasarım firmaları arasından neden sizi seçmeliyim?

2011 yılından günümüze website tasarım ve website altyapısı çalışmaları yapıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile işinizin internet ortamında var olmasını sağlıyoruz. Website tasarımlarıız ve yazılımlarımız tamamen Google algoritmalarına göre güncel tutarak Google aramaların firmanızı daha fazla kişinin bulmasını sağlıyoruz. Web tasarım firması olarak gaziantep'te herzaman en güncel website tasarım ve website altyapı yazılımlarını en güncel hali ile siz müşterilerimize sunuyoruz.

Anatolmedia Sadece Web Tasarım Hizmetimi veriyor?
Tabi ki hayır. Biz digital ajansız digital ajansların yapmış olduğunu internetin var olduğu digital ajansın olması gereken alanlarda hizmet vermekteyiz. Kurumsal Kimlik Çalışması-Özel Tasarım Web Siteleri- Web Proje Çözümleri- E-ticaret Sitesi- İnternet Reklamcılığı- Google Reklamları-Facebook Reklamları- Instagram Reklamları- Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)- Sosyal Medya Yönetimi- Tahsilat Sistemi (POY) - Matbu İşler (Tasarım-Baskı - Hosting Hizmeti (Hızlı ve Limitsiz)- Web Hosting- Mail Hosting - SSL gibi hizmetler ile sizlerin hertürlü digital işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Web sitesi Tasarımı yaptırmak istiyorum olur mu?

Gaziantep Web Tasarım firması olarak bizler sizlerle görüşme yaptıktan sonra istediklerine göre uzman grafiker tarafından tamamen size özel website tasarım tasarlanarak onayınıza sunulur. Website tasarımda revizyonlar bittikten sonra website tasarımı uzman yazılımcı tarafından Anatolmedia özel yazılımı panele entegre edilerek yayınlanmaya hazır website haline getirilmektedir. İsterseniz bu aşamadan önce siz tasarımı talep ederek çalışmış olduğunuz panele veya aracı firmalara iletebilirsiniz.

Website Tasarımım var bunu Anatolmedia Panele entegre edebilir miyiz?

Eğer tasarımlarınız istediğimiz formatta olursa tabi ki; anlaşma sonrasında en güncel yazılım olan aynı zamanda Google'nin kendi yazılımı olan GO dili ile yazılmış olan panelimize entegre edebiliriz. Google GO yazılım dili ile yazılan altyapımız en güncel Seo algoritması ile uyumlu aynı zamanda web.dev analizleri ile en yüksek performans alınmaktadır. 


Eğer sizde ihracat odaklı bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız Gaziantep Web Tasarım denince akla gelen Anatolmedia ile iletişime geçebilirsiniz.

Anatolmedia'nın son yaptığı Web Tasarım Projelerini Görmek için Tıklayınız.  

Tüm Referanslarını incelemek için Tıklayınız.

]

TEKLİF AL