Fill 4Fill 1Fill 1Combined Shape

Gaziantep Web Tasarım - Website Tasarımı Hizmeti

   
    Gaziantep web Tasarım Ajansı olarak güncel teknoloji ile tamamen Google algoritmaların istediği şekilde güncel kalarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal web site tasarımı firmanızın kimliğinin güçlü yansıtmasını sağlayarak rakiplerinize karşı firma olarak daha güçlü olduğunu gösterir. Tasarladığımız websitelerimiz seo uyumlu , farklı renklerde temiz ve profesyonel web tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır.

     
     1969 yılında Türkiye'nin ilk Organize Sanayi Bölgelerinden birine ev sahipliği yapan Anadolu'nun çalışkan kenti Gaziantep. Gaziantep konumu itibari ile daha çok ortadoğu ülkerine ihracat yaparken son 20 yılda iç pazardada etkin markalar ortaya koymuştur. Başlıca üretim alanları Halı, Tekstil, Gıda ve Makina Sanayisidir. Biraz önce de bahsettiğimiz; konumu itibari ile daha çok ortadoğu ülkelerine üretim yapması sebebiyle ülkemizinde ihracat şampiyonlarındandır. Hal böyleyken bulunabilirilik, firmaların ürün tanıtımı, uluslararası arenada online ulaşılabilir olma gibi kaygılarla ajanslara olan ihtiyaç bu bölgede artmış, talepler ve beklentiler günden güne çoğalmıştır. Tüm bu sebepler doğrultusunda Gaziantep'te 60'a yakın irili ufaklı ajans bulunmaktadır. Ajanslar başlıca yazılım,tasarım vb. alanlarda hizmet vermektedir.  Biz bugün Gaziantep'teki Web Tasarım alanını,anlayışını, olması gerekenlerini inceleyeceğiz. Tabi bu arada olması gerekenleri ihracat odaklı kaleme alacağız.

İhracat Odaklı Web Sitesi Nasıl Olmalı?

- Birden Fazla Dil kullanımına sahip olmalı.

- Dil Çevirileri yetkili kişilerce yapılmalı. Komik durumlara düşülmemeli.

- Aşırı Grafik ve Dijital Esprilerden uzak olmalı. Sade görünüme ve kolay kullanılabilirliğe sahip olmalı.

- En önemli pazarınız neresi ise web sayfası server altyapısı o bölgede veya o bölgeye yakın olmalı. Türkiye'den yayın yapmamalı. Birden fazla bölgesel pazara sahipseniz, web siteniz birden fazla ülke konumunda CDN sunucular ile farklı lokasyonlarda yayın yapmalı.

- İşi biraz daha ileri götürecek olursak; pazarlarınızdaki internet hızlarını dikkate alıp, internet sağlayıcılarının hızlı açabileceği web siteleri tasarlamanız gerekmetedir. Aşırı grafik yüklemesi yapılan sitelerin Afrika gibi pazar bölgelerinizde açılması hayli zor olacağı gibi, Google'da sıralanmasıda güç olacaktır.

-  Web sitenizin ana dili Türkçe olmamalı!

- Ayrıca gülünç olan ve yaygın olarak yapılan hatalardan biride Arapça web sayfalarıdır. Bildiğiniz üzere biz ve birçok ülkede yazım soldan sağa doğrudur. Fakat Arapça'da sağdan sola yazılıp okunmaktadır. Bu nedenle tasarlayacağımız Arapça web sayfaları Türkçe sayfalarımıza göre ayna görünümene sahip olmalıdır. Birkaç örnekle açıklayacak olursak; Türkçe sayfamızdaki logo alanı sol üst alanda ise Arapça sayfamızda sağ üst alanda olmalıdır. "İleri, Devamı, Devamını Gör" gibi butonlarda bulunan "ok" ( ileri -> ) yönü sağa doğru iken Arapçada ileri yönü sola (<-انظر أكثر ) doğru olmalıdır. 

Gaziantep web Tasarımı Hizmetinde Neden sizi seçmeliyim ?

Gaziantep'te 10 yıllandan fazla bir süre hizmet vermekteyiz. Artık müşterilerimizi çok iyi tanıyoruz ve iletişim kuruyoruz. Gaziantep web tasarım konusunda tercih edilmemizin sebebinde bunu görüyorum. Her yapmış olduğumuz website çalışmasını ilk gün gibi heyacanlı yapmaya ve tamamen müşteri odaklı çalışmaya çalışıyoruz.

Website Tasarımı fiyatları nasıl belirleniyor?

Gaziantep digital ajans olarak website'niz için gerekli olan ekip arkadaşlarına sahibiz. Çalışma yapmış olduğumuz tasarımlar tamamen grafik tasarım ekip arkadaşımız tarafından tasarlanmakta , Tasarlanan tasarımımız yazılımcı ekip arkadaşımız tarafından kodlara dökülmektedir. Çalışma yapılan websitemiz tamamen google algoritmalarına göre temiz kodlama mantığı ile yapılmaktadır. Ortaya çıkan websitemiz birebir iletişim kurularak içerikleriniz içerik ekip arkadaşımız tarafından girilmektedir. Hazırlanan website tamamen sizin artık yeterli dediğiniz nokta tamamlanmış olacaktır. 

Anatolmedia Sadece Gaziantep Yerel Firmalaramı Destek Veriyor ?

Tabi ki hayır. İnternetin ve telefonun olduğu heryere :) hizmet veriyoruz. Bizim işimizde mekan ve zaman kavramında biraz farklı olduğu için ekip arkadaşlarımız olduğu heryere hizmet vermekteyiz. Merkezimizin gaziantep'te olması yerel firmalar tarafından çok tercih edilmemizdir. Eğer referanslar kısmından incelerseniz her ilde müşterimiz olduğunu görebilirsiniz. 

Tüm website tasarımlarınız  seo algoritması ile uyumlu mu ?

Yapılan tüm sitelerimiz google seo algoritması ile uyumludur. Sizlere vermiş olduğumuz Anatolmedia digital ajans yönetim paneli sayesinde tüm müşterilerimiz kendi websitelerini Google'nin istediği şekilde optimize edebilirler. Yönetim panelimiz sayesinde sizlerde yapmış olduğunuz işlerde ilk sayfada yer almanız o kadar zor almuyor. Size anlattığımız gibi yönettiğiniz sitelerinizde istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Profesyonel anlamda destek almak için bize mesaj gönderebilir veya mesai saatleri içinde bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Daha önce yapmış olduğumu kurumsal kimlik çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yüzlerce referans içeren kurumsal web site çalışmalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Gaziantep'e kazandırdığımız gaziantep eticaret siteleri için buradaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.


Eğer sizde ihracat odaklı bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız Gaziantep Web Tasarım denince akla gelen Anatolmedia ile iletişime geçebilirsiniz. 


Anatolmedia'nın son yaptığı Web Tasarım Projelerini Görmek için Tıklayınız.  

 

Tüm Referanslarını incelemek içinTıklayınız.

 

TEKLİF AL