Fill 4Fill 1Fill 1Combined Shape

Anatolmedia Neler Yapar?

Anatolmedia Digital Ajans

 Dijital yolculuğunuzda ihtiyacınız olan Kurumsal Kimlik Çalışması, Özel Tasarım Web Siteleri, Web Proje Çözümleri, E-ticaret Sitesi, İnternet Reklamcılığı, Google Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi, Tahsilat Sistemi (POY), Mail Marketing, Matbu İşler (Tasarım-Baskı), Hosting Hizmeti (Hızlı ve Limitsiz), Web Hosting, Mail Hosting, Spam Expert ve SSL gibi tüm çözümler Anatolmedia Dijital Ajans ile tek çatı altında!

Gaziantep Website Tasarım

Anatolmedia Dijital Ajans ekibi olarak çalıştığımız markaları hedeflerine ulaştıracak web proje çözümleri üretiyoruz. Trendleri takip ederek özel tasarım web siteleri ile kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yol izliyoruz. Bu özel tasarım web siteleri ile kullanıcı deneyimini ve markaların isteklerini ön planda tutuyoruz.

Gaziantep web firmaları arasında kolay ve rahat bir kullanım için responsive yapıya sahip kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz. Site teslim edildiğinde Google Analytics, Google Console platformu sayesinde gerekli tüm verileri raporlayarak iş ortaklarımıza sunuyoruz. Bu veriler ile site performansını takip ediyor ve iş ortaklarımızın da takip etmesine olanak sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz websitelerine https://www.anatolmedia.net/kurumsal-web-sayfasi.html bu linkimizden ulaşabilirsiniz.

gaziantep seo google

Gaziantep E-ticaret Sitesi 

Dijitalleşen dünyada, ticaretin markalarımıza güç kattığının bilincindeyiz. Bu sebeple ürün veya hizmetinizi internetten üzerinden kolayca satılabilir ve ulaşılabilir olması için E-ticaret sitesi tasarlıyor ve bu alanda gelişmelerimizi sürdürüyoruz. E-ticaret sitelerini kurumsal web sayfaları gibi markanıza özel içerik ve görsellerle destekliyoruz. Sunmuş olduğumuz panel ile iş ortaklarımızın da sitelerini yönetmelerinde katkıda bulunuyoruz.

Web siteleriniz için SSL sertifikası sunuyoruz. Ssl sertifikası sitenizde yer alan hassas veya gizli tüm bilgilerin siber saldırılara maruz kalmamasına olanak sağlar ve kullanıcıya güven verir. Hem site güvenliğiniz hem Google arama sonuçları sayfalarında daha üst sıralarda yer almanız için bu hizmeti sizler için sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Anatolmedia Dijital Ajans olarak Kurumsal Kimlik Çalışması yapıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmasının, firmanın olmazsa olmazları arasında yer aldığını biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Markayı tanıtan, tarzını ve duruşunu temsil eden, ilk bakışta markaya olan sempatiyi artırmaya olanak sağlayan, daha güvenilir bir izlenim bırakmaya yarayan bu çalışmalar bütününü logo çalışmalarımız ile başlayıp güçlendiriyoruz.

Kurumsal kimlik çalışması bulunmayan bir markanın tanınması ve büyümesinin imkânsız olduğunu düşünüyoruz. Doğru renk ve fontlar ile tasarlanan kurumsal kimlik çalışmaları, markanın akılda kalıcılığını ve kalitesini artıracaktır. Kurumsal kimlik çalışmaları arasında yer alan t-shirt, kalem, defter, araç üstü giydirme, tabela, ambalaj dizaynı gibi Matbu İşlerle de (Tasarım-Baskı), özenle ilgileniyoruz.

Büyüme odaklı stratejilerde Google Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları ve Sosyal Medya Yönetimi ile markanızı büyütüyoruz. Hedef kitlenize kolaylıkla ulaşmanızın ve samimi bağlar kurmanın, markanızın gelişmesinde ve büyümesinde önemli bir role sahip olduğuna inanıyoruz.

gaziantep website kurumsal kimlik

Gaziantep SEO 

Arama motoru optimizasyonu (SEO), hizmetimiz ile markanıza ve sektörünüze uygun anahtar kelimeleri seçerek sitenizi arama motorlarında yapılan kelime bazlı aramalarda üst sıralara çıkarıyoruz. Seo çalışmaları, Google’ın algoritmasına göre şekillenmektedir. Bu sebeple Google’ın sık sık açıkladığı yeni algoritma ve güncellemeleri yakından takip ederek hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Web Hosting-Spam Expert-Hosting Hizmeti

Antolmedia Dijital Ajans olarak gerekliliğini düşündüğümüz hizmetlerden olan Spam Expert, firmaların sık tercih ettiği hizmetlerimizdendir.  Spam Expert, zararlı E-Postalardan bilgisayarınızı korumaya yardımcı olup, zararlı içerik ve virüsleri tarar. Sunmuş olduğumuz bu hizmet ile E-Postalarınızı güvenli tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Sitelerini güvence altında tutmakta fayda gören firmalarımız için sunmuş olduğumuz bir diğer hizmette Web Hosting hizmetidir. Düzenli yedeklemelerin alındığı hosting hizmeti, limitsiz web sitesi barındırma özelliğine sahip hızlı ve kalitelidir. Web Hosting hizmetimiz ile siteniz için en iyi sayfa açılış hızını sağlayarak sitelerinizin güvenliğini en az iş ortaklarımız kadar önemsiyoruz.

Mail Marketing-Kurumsal e-posta 

Günümüzde en çok kullanılan iletişim yöntemi haline gelen e-postaları doğru kullanmayı bilmenin gereklilik haline geldiğine inanıyoruz. Günde en az bir defa kontrol ettiğimiz E-postalarımız üzerinden verdiğimiz Mail Marketing hizmeti ile hedef kitlenizdeki kullanıcılara e-posta göndererek, ürün veya hizmetlerinizi pazarlamanızı sağlamınıza yardımcı oluyoruz. Mail Marketing hizmetinin doğru kullanıldığında firmanıza yüksek oranda katkı sağladığının altını çizmek istiyoruz.

Mail konusunda önem verdiğimiz bir başka hizmet Mail Hosting hizmetidir. Mail Hosting hizmetimiz ile maillerinizin yedeklemeleri yapılır ve mailleriniz kaybolmaz. Firmanızın ihtiyaçlarına göre tercih edebileceğiniz paketler ile limit sınırlamalarına takılmadan güvenle maillerinizi kullanabilirsiniz.

Tahsilat Sistemi (POY)

Özellikle corona ile mücadele ettiğimiz şu dönemlerde, firmaları rahatlatacak olan web sitelerine entegre edilen Tahsilat Sistemi (POY) ile müşterileriniz ya da bayileriniz ödemelerini güvenli bir şekilde kart bilgilerini girerek ve temas kurmadan gerçekleştirebilir siz de tahsilatlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

TEKLİF AL