Bileğin değil, aklın çağında
Dijital dünyayı akılla yönetmek isteyenlere

KURUMSAL MAİL

Kurumsal Mail Servisi

Problem istemeyen kurumların tercihi, yüksek verimli bulut e-posta servisimiz.E-Posta Güvenliği

Kurumsal Mail servisimiz spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına SpamExpert filtreleme sistemi ile olası problemlere karşı önlem alır. 
Nasıl Kurulum Gerçekleşir?

Kurumsal Mail Servisi web site hostinginizden bağımsız çalışır, ekibimizin uzaktan yapacağı kurulum ile Hosting Servisinizi değiştirmeden anında Anatolmedia Kurumsal Mail Servis'ini kullanmaya başlarsınız. 


Neden Kurumsal E-Posta?

Kurumsal mail hesapları günümüzde Telefon, Fax vb. iletişim araçlarının yerini almış, hatta kimi kullanımlarda diğer iletişim araçlarından daha fazla önem arzetmeye başlamıştır. Diğer iletişim araçlarından oldukça uygun maliyetlere erişilebilien bu hizmet ile kurumunuzun Teklif Göderimi / Alımı, Dosya Transferi vb. işlemlerde problemsiz kullanım sağlarken, şirketinizi kesintisiz iletişimde bir adım daha öteye taşıyın.

Sıkça Sorulan Sorular


Kurumsal E-posta Hizmeti Nedir?

 Kurumsal Eposta sistemimiz üç ana kısımdan oluşmaktadır. 

1) Tam yedekli bulut platform üzerinde çalışır ve donanımsal sorunlara karşı n+1 yedeklidir. 
2) Yazılımsal kısımda opensource ve yaygın kabul görmüş yazılımlar kullanılmaktadır. Webmail arayüzü olarak Roundcube gelmektedir. 
3) Spam filtresi işlevi bu konuda yaygın olarak bilinen Spamexperts güvencesi ile verilmektedir. Spamexperts gelen ve giden epostalarınızı tarayarak güvenli eposta alışverişi imkanı sağlar.


Kurumsal E-posta Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 Günümüzde bir çok firmanın yaşamış olduğu ip adreslerinin kara listeye girme sorunu bulunmaktadır.IP adreslerinin kara listeye girmesi o ip adresi üzerinden mail gönderilememesi demektir.Paylaşımlı sunucularda bu tür sorunlar çok yaşanmaktadır.E-posta'larınızın güvenli ve garantili bir şekilde karşı tarafa ulaşabilmesi için Kurumsal E-posta servisimizden faydalanabilirsiniz.Kurumsal E-posta size inbox garantisi verir. Hotmail,Gmail,Yahoo gibi kendi iç güvenliklerinde ip ve domain engellemesi yapan internet dünyasının dev firmalarında bile inbox garantili olarak maillerinizin gideceğinden emin olabilirsiniz.


Toplu Mail Gönderimi Yapılabilir mi?

 İçeriği sadece bir kutlama mesajı bile olsa toplu olarak gönderilen mailler, dünya üzerindeki mail trafiğini kontrol eden firmalar tarafından spam mail olarak algılanmaktadır.Bu nedenle Kurumasal E-posta hizmetimizde toplu mail gönderimi yasaktır.Sistem yapısı gereği toplu mail gönderseniz bile kendi içerisinde bu mailleri engeller.Bu nedenle toplu mail yerine saatlik belirli limitler ile dilediğiniz kadar mail gönderimi yapabilirsiniz.